Триває підготовка до введення в експлуатацію приміщення школи мистецтв і ремесел

На початку робочого тижня староста Василь Олійник оглянув процес робіт із усунення раніше виявлених недоліків при будівництві та оздобленні приміщення школи мистецтв і ремесел у селі Велика Олександрівка. Зауваження були озвучені представникам фірми-підрядника під час робочої наради за участі керівників і депутатів Пристоличної сільської ради, що відбулася у серпні цього року.

13:54 24.09.2021

До благоустрою в центрі села Велика Олександрівка мають долучитися підприємці

Якщо порівнювати якість благоустрою та належний естетичний вигляд центральної частини сіл Пристоличної ОТГ, то Щасливе є беззаперечним лідером. Так історично склалося. Нині місцева влада намагається покращити благоустрій в усіх селах громади, осучаснити громадські території.

09:36 24.09.2021

Про розмір щомісячної плати та встановлення додаткових пільг за навчання у мистецьких школах Пристоличної сільської ради

Враховуючи пропозиції дирекцій місцевих мистецьких шкіл, на засіданні виконавчого комітету Пристоличної сільської ради було встановлено розмір щомісячної плати та додаткових пільг за навчання у мистецьких школах Пристоличної сільської ради.

17:10 20.09.2021

Зразковий догляд за великим стадіоном у селі Велика Олександрівка

Цілодобова охорона, регулярний полив і косіння трави на футбольному полі, прибирання території та щоденна готовність до проведення матчів і тренувань – так налагоджено утримання великого стадіону в селі Велика Олександрівка.

11:17 20.09.2021