Осіннє завдання – косити траву

У повітрі рання вереснева прохолода, синоптики уже лякають заморозками з наступного тижня, але косіння трави на території сіл Щасливе і Проліски залишається по-літньому актуальним.

12:49 03.09.2021

Медична дилема Пристоличної ОТГ: своя первинка чи районна?

02 вересня на сесії Пристоличної сільської ради виступила Анна Ільчишина, керівник Комунального некомерційного підприємства «Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (КНП «БРЦПМСД»).

10:01 03.09.2021

Дударківці завітали на сесію Пристоличної сільської ради

Чи не вперше на сесійному засіданні 02 вересня було багато гостей – це селяни з Дударкова та Займища, земельні питання яких не ухвалювалися кілька разів поспіль через те, що не вистачало депутатських голосів.

08:43 03.09.2021

Масові свята планують організовувати в кожному великому селі Пристоличної ОТГ

На початку сесійного засідання 02 вересня Пристоличний сільський голова Микола Каськів висловив вдячність депутатам за їхню активну позицію в підготовці, проведенні та участі у першому великому заході ОТГ – святкуванні в селі Щасливе 30-ї річниці незалежності України.

17:29 02.09.2021

Подовжено термін подання документів для оформлення на квартирну чергу

Реєстрація жителів Пристоличної громади пільгових категорій на квартирну чергу був оголошений до 1 вересня. Однак, зважаючи на низьку активність громадян, термін реєстрації подовжено до 1 жовтня 2021 року.

09:09 01.09.2021

Робоча зустріч на об’єкті незавершеного будівництва школи мистецтв і ремесел у селі Велика Олександрівка

У суботу, 28 серпня, відбулася розширена виїзна нарада в недобудованому приміщенні школи мистецтв і ремесел у селі Велика Олександрівка, на вул. Гагаріна, 11А.

08:57 31.08.2021

У селах ОТГ встановлять нові дитячі майданчики й відремонтують старі

Нещодавно представники виконавчого комітету спільно з депутатами Пристоличної сільської ради об’їхали населені пункти ОТГ із метою оглянути стан дитячих майданчиків і визначити місця, де можна встановити нові.

08:47 31.08.2021