Микола Каськів заявив про потребу в інвентаризації земель

На вересневому сесійному засіданні Пристоличний сільський голова Микола Каськів повідомив, що назріла потреба провести інвентаризацію земель, зокрема, на території колишньої Дударківської сільради з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для здійснення контролю за використанням земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

09:21 09.09.2021

Суд: стоп будівництву школи у селі Чубинське

Станом на 08 вересня Пристолична сільська рада має усну інформацію про те, що позов керівника Бориспільської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби господарським судом 31 серпня задоволено повністю щодо визнання недійсним рішення та договору підряду, (укладеного Великоолександрівською сільською радою з ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» на будівництво школи у селі Чубинське).

20:49 08.09.2021

Своя первинка і голоси за поправки до статуту Бориспільської БЛІЛ

Депутати Пристоличної сільської ради 07 вересня одноголосно ухвалили важливе для громади рішення Про створення Комунального некомерційного підприємства «Пристоличний  Медичний Центр» Пристоличної сільської ради. Відтепер розпочнеться тривала юридична процедура реєстрації центру.

08:09 08.09.2021

Депутати «за» оновлені Правила благоустрою

07 вересня на другому пленарному засіданні сьомої сесії Пристоличної сільської ради депутати, окрім розгляду понад 60 питань порядку денного, затвердили оновлені Правила благоустрою.

07:43 08.09.2021

Велика Олександрівка: ініціатива укладання тротуарної плитки своїми руками

«Якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сам» – такою простою мудрістю керується староста Василь Олійник при вирішення питання окультурення вхідної зони до адмінбудівлі в селі Велика Олександрівка.

09:38 07.09.2021

Рейд селами колишньої Великоолесандрівської сільради: нагальні питання для вирішення у 2022 році

Днями відбувся оглядовий рейд селами колишньої Великоолександрівської сільради з метою виявлення нагальних проблем, що потребують вирішення. У складі робочої групи були: староста Василь Олійник, депутати Інна Отрошко та Лілія Баркова.

09:15 07.09.2021