Звіт про кількість вакцинованих у педагогічних і медичних колективах Пристоличної ОТГ

Головний лікар Щасливської медичної амбулаторії ЗПСМ Анастасія Покозацька надала загальну інформацію про кількість вакцинованих у педагогічних і медичних колективах закладів Пристоличної сільської ради станом на 17 вересня.

13:54 17.09.2021

Із 13 вересня – аудити в комунальних підприємствах

Розширена нарада, яку провів Пристоличний сільський голова Микола Каськів минулого тижня щодо роботи комунальних підприємств із метою звітності їх керівників за вісім місяців поточного року, продемонструвала мінуси діяльності місцевих КП.

13:17 13.09.2021

Шановна громадо!  Найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту!

Шановна громадо! Найщиріші вітання з Днем фізичної культури і спорту!

Сьогодні в спортивну вересневу суботу сердечні поздоровлення від імені керівництва Пристоличної сільської ради і депутатського корпусу вам, наші спортсмени, тренери, вчителі, усі фахівці галузі фізичної культури і спорту, прихильники фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя.

08:40 11.09.2021

Стартував Олімпійський тиждень. Тривають масові спортивні заходи у ОНЗ Щасливський НВК

10 вересня у селі Щасливе стартував щорічний Олімпійський тиждень з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається в другу суботу вересня, починаючи з 1994 року.

13:09 10.09.2021