Підсумки святкування: як це було

Велике святкування 30-ї річниці Незалежності України, організоване Пристоличною сільською радою у селі Щасливе, відбулося на достойному рівні.

13:06 25.08.2021

30-річчя Незалежності України Пристолична сільська рада зустрічає «великим будівництвом» за кошти місцевого бюджету

Рахунок на мільйони: 85+127. Нині у пріоритеті місцевої влади – зведення відразу двох садочків у селах Щасливе і Велика Олександрівка. Роботи на будмайданчиках не припиняються. Такі амбіції нині не під силу навіть міським громадам. Вартість будівництва двох ДНЗ понад 212 млн грн.

00:03 23.08.2021

Шановні роботодавці! Бориспільська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості  пропонує

Бориспільська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості  Вам партнерство і взаємовигідну співпрацю та запрошує скористатися комплексом послуг:

14:17 20.08.2021