У Дударкові вдруге двійнята

У селі Дударків вдруге цього літа зареєстровано народження двійнят. Знову дівчатка. Про це повідомила секретар виконкому Пристоличної сільської ради Галина Журавльова.

15:55 30.08.2021

Питання будівництва школи у селі Чубинське. 31 серпня – слухання справи в суді щодо визнання недійсним рішення та договору підряду

Завтра, 31 серпня, об 11:40 у господарському суді Київської області на вул. Симона Петлюри, 16/108 заплановано слухання справи за позовом керівника Бориспільської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби до УКБ Пристоличної сільської ради ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» про визнання недійсним рішення та договору підряду, (укладеного Великооолександрівською сільрадою щодо будівництва школи в селі Чубинське).

14:33 30.08.2021

Інформація про педофіла у Дударкові —  фейк

Починаючи з п’ятниці, 27 серпня, до понеділка, 30 серпня, в окремі Служби Пристоличної сільської ради неодноразово телефонували невідомі з інформацією дивного змісту: буцімто у селі Дударків проживає педофіл, який становить загрозу безпеці дітей, тому його потрібно терміново затримати й вилучити з родини його власну дитину.

13:02 30.08.2021

Призначено директорів двох закладів освіти

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Пристоличної сільської ради, затвердженого рішенням Пристоличної сільської ради від 20.05.2021 № 673-3-VІІІ повідомляємо, що за результатами конкурсу щодо відбору кандидатур на посади директорів закладів загальної середньої освіти Пристоличної сільської ради Київської області, оголошеного на підставі наказу управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради від 14.06.2021 № 72, переможцем

16:50 27.08.2021

Вустами дитини: «Володимире, хочу, щоб наша держава була Щасливою, а зарплата вчителя – 1200 доларів США»

На святкуванні Дня Незалежності України у Щасливому діяла творча локація для дітей молодшого шкільного віку, організована Службою у справах дітей Пристоличної сільської ради.

01:35 26.08.2021