Щасливський НВК: гості з КОДА і єдиний на Бориспільщині  кабінет, оснащений за сучасними технічними вимогами

Нещодавно  представники Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на чолі з директоркою Жанною Осипенко відвідали дві школи на Бориспільщині з метою оцінити якість  освітнього середовища та старт підготовки до нового навчального року.

08:51 30.06.2021

У Щасливому відкриється рибний маркет

Рибна компанія, яка працює на території села Щасливе і має складські приміщення, планує найближчим часом відкрити невеликий рибний маркет для реалізації своєї продукції за адресою: вул. Перспективна, 9 (навпроти плівкових теплиць).

23:33 29.06.2021

25-та річниця Конституції України

28 червня 2021 р. о 10.00 в с. Чубинське   Пристоличної сільської ради відбувся урочистий   мітинг, присвячений 25-й річниці Конституції України.

20:10 28.06.2021

Пристолична сільська рада отримала 16% впливу на Бориспільську БЛІЛ

23 червня відбулося засідання сесії Бориспільської районної ради, на якому вирішили питання виходу райради зі складу засновників  КНП «Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

13:34 26.06.2021

24 червня приступив до виконання службових обов'язків поліцейський офіцер громади на території Пристоличної сільської ради

У четвер, 24 червня, Пристоличний сільський голова Микола Каськів офіційно представив керівному складу виконавчого комітету поліцейського офіцера громади – Віталія Віталійовича Коновалюка.

16:56 24.06.2021

ОНЗ Щасливський НВК навчатиме у дві зміни

Новий начальний рік із вересня 2021 року для Щасливського НВК Пристоличної сільської ради розпочнеться з переходу на дві зміни. У другу половину дня навчатимуться учні 6-8 класів.

00:00 24.06.2021

Лелека приносить малят у Щасливе та Проліски. А інші села оминає?

Цього тижня у Пристоличній сільській раді зареєстрували народження хлопчика Тимофія. Родина Гірниченків – Анастасія та Руслан – стали батьками вдруге. 16 червня у них народився син. Родина виховує шестирічну доньку Софію і мешкає у селі Проліски. Вітаємо сім’ю із поповненням!

22:08 23.06.2021