Українська Греко-Католицька Церква планує будівництво храму

На сесійному засіданні Пристоличної сільської ради 30 червня депутати обговорили звернення Української Греко-Католицької Церкви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво храму в селі Щасливе.

09:20 05.07.2021

Свято Івана Купала в селі Дударків

Дударківський СБК спільно з Управлінням гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради запрошують громаду на святкування Івана Купала, яке відбудеться в селі Дударків 06 липня, початок о 17.00.

21:28 02.07.2021

Земельна комісія без голови: Арена Мкртічяна колеги попросили

Під завершення четвертої сесії Пристоличної сілької ради присутні обговорили питання, внесене до порядку денного головуючим  Миколою Каськівим. Воно стосувалося претензій до виконання обов’язків голови постійної комісія з питань земельних відносин Арена Мкртічяна і пропозиції звільнити його від головування.

12:38 02.07.2021

Виділено кошти на проект реконструкції додаткового приміщення для Щасливського НВК

30 червня депутати Пристоличної сільської ради проголосували за виділення коштів на фінансування робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації щодо реконструкції будівлі Інформаційно-обчислювального центру (колишнього радгоспу «Бортничі») під заклад освіти на вул. Лесі Українки, 20 у селі Щасливе.

09:22 02.07.2021

Про преміювання випускників-медалістів

Кількість випускників-медалістів у освітніх закладах Пристоличної ОТГ за підсумками нинішнього навчального року: Щасливський НВК – 6 золотих медалей і 2 срібні, Великоолександрівська ЗОШ – 2 золотих і одна срібна медаль.

14:02 01.07.2021

Пристолична сільська рада планує створити місцеву первинку

30 червня на четвертій сесії Пристоличної сільської ради депутати обговорили питання 153 «Про вхід до складу Засновників та розподіл часток Засновників КНП Бориспільської районної ради Київської області «Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

09:41 01.07.2021