Президент підписав закон про підтримку малого бізнесу і людей у «червоних» зонах

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1358-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня.

10:43 07.04.2021

Наша землячка серед переможців обласного огляду-конкурсу читців ім. Т.Г.Шевченка

За підтримки управління культури Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради з 22 березня по 29 березня  2021 Київським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи було проведено  ХХХ  обласний  огляд-конкурс читців  ім. Т. Г. Шевченка, дистанційно. Про це повідомляється на сайті КОДА.

10:30 07.04.2021

Бориспільська лікарня про екстрене розширення ліжко-місць для хворих на COVID-19

«Окрім ковідних хворих у інфекційному відділенні №2,  наш медзаклад працює з  інфарктами, інсультами та гострими хірургічними патологіями хворих, які надходять із Бориспільщини, Яготинщини та Переяславщини», – заявив про велике навантаження Бориспільської БЛІЛ її директор Олександр Щур на нараді 05 квітня.

11:24 06.04.2021

Прийнято рішення щодо форми навчання у школах ОТГ і роботи садочків із 06 квітня

05 квітня на позачерговому засідання виконавчого комітету Пристоличної сільської ради розглядалося одне питання порядку денного: Робота закладів освіти, культури та спорту на території Пристоличної об’єднаної територіальної громади під час запровадження карантинних заходів.

17:19 05.04.2021

ФК «Алекс» ініціює «спортивне» весняне прибирання

Тренер і наставник місцевого футбольного клубу «Алекс» Вадим Махортов 05 квітня заявив, що готовий організувати своїх спортсменів і колег – членів ФК «Алекса», також батьків вихованців дитячих ФК «PORTO MAR» і «Прометей», волейболістів сільської команди, щоб долучитися до спільної справи – весняного благоустрою на території колишньої Великоолександрівської сільської ради.

13:11 05.04.2021