Засмічена ділянка у селі Мала Олександрівка уже «на замку»

Вимушеною ініціативою Пристоличної сільської  ради  було ліквідувати стихійне сміттєзвалище на приватній земельній ділянці у селі Мала Олександрівка  силами комунальників, оскільки засмічували її багато років саме місцеві селяни,  а не господар;  також останні п’ять років комунальне підприємство вивозило туди будівельне сміття.

18:36 08.04.2021

За перший квартал фахівці управління соцстраху Київщини перевірили майже 1,9 тис. лікарняних.  Кожен п’ятий лікарняний виданий із порушеннями

Фахівцями відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області у І кварталі 2021 року під час планових та позапланових перевірок закладів охорони здоров’я перевірено 929 листків непрацездатності та 965 листків непрацездатності під час перевірок страхувальників з питань обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.

14:03 08.04.2021

Обговорили шляхи вирішення питання щодо укладення договору із НСЗУ

Відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслана Дяченка з директором КНП “Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Анною Ільчишиною та з керівниками п’яти об’єднаних територіальних громад Бориспільського району (Бориспільської міської, Вороньківської, Гірської, Золочівської та Пристоличної сільських громад) за участі керуючого справами Бориспільської районної ради Ольги Малишевської. Йдеться на сайті Київської обласної ради.

12:10 08.04.2021

Загальна кількість інфікованих у Пристоличній ОТГ – 246 осіб

За даними медичних амбулаторій ЗПСМ Пристоличної  сільської ради, станом на 08 квітня загальна кількість інфікованих на території ОТГ – 246 осіб, із них п’ять дітей у селі Щасливе. Місячне немовля з села Чубинське досі знаходиться на лікуванні у медзакладі міста Боярка.

12:00 08.04.2021

Комунальники ліквідують незаконне сміттєзвалище у селі Мала Олександрівка

На приватній земельній ділянці у селі Мала Олександрівка Пристоличної сільської ради утворилося стихійне сміттєзвалище, куди жителі населеного пункту кілька років поспіль незаконно звозять непотріб.

13:14 07.04.2021

Президент підписав закон про підтримку малого бізнесу і людей у «червоних» зонах

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1358-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня.

10:43 07.04.2021