Анастасія Покозацька: «Вакцинація проходить дуже повільно»

Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька  28 квітня повідомила, що у місцевому пункті щеплення перший день вакцинації від COVID-19  пройшов із низьким результатом – щепилися 30 чоловік із сіл Щасливе, Проліски та Гора. Такий показник свідчить про неготовність місцевого населення до щеплення.

21:17 28.04.2021

На Київщині з 1 травня в тестовому режимі запустять новий автобусний маршрут між Києвом і туристичним об’єктом «Добропарк»

Над його розробкою працювали фахівці управління туризму та управління пасажирських перевезень Київської облдержадміністрації на прохання мешканців регіону. Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

10:41 28.04.2021

200 доз вакцини AstraZeneca-SKBio, що вироблена у Південній Кореї, надійшло в пункт щеплення Щасливської медамбулаторії ЗПСМ

27 квітня Київщина отримала партію вакцини AstraZeneca-SKBio від COVID-19, виробленої у Південній Кореї. Йдеться про 23,5 тисяч доз, 200 з яких надійшло до пункту щеплення Пристоличної сільської ради.

10:07 28.04.2021

У Щасливському пункті щеплення розпочинається другий етап вакцинації від COVID-19

Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька  27 квітня повідомила, що місцевий пункт щеплення уже отримав другу партію вакцини від ковід - препарат корейського виробництва.

17:06 27.04.2021

221 людина отримає  фінансову допомогу до 35 роковин Чорнобильської катастрофи

Секретар Пристоличної сільської ради Людмила Кущенко  повідомила, що на території ОТГ проживає 138 ліквідаторів аварії на Чорнобильській  АЕС і 83 людини, які були евакуйовані з Чонобильської зони.

12:29 26.04.2021