Підтримка ліквідаторів ЧАЕС, а також вдів ліквідаторів та евакуйованих із зони відчуження

Нагадаємо, що у Пристоличній сільській раді діє Програма «ТУРБОТА - СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ», яка передбачає виплати громадянам у різних випадках.

16:48 23.04.2021

В освітніх закладах Пристоличної ОТГ продовжено протиепідемічні заходи

Андрій Хоменко, начальник Управління гуманітарного розвитку та охорони здоров’я Пристоличної сільської ради, 23 квітня повідомив про роботу освітніх закладів у селах ОТГ із початку наступного тижня.

16:20 23.04.2021

Кількість хворих на COVID-19  у селах Пристоличної ОТГ станом на 22 квітня

Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька  повідомила про загальну кількість хворих на COVID-19 у Пристоличній сільській раді станом на 22 квітня.

22:02 22.04.2021

Електронний кабінет безробітного – особистий помічник

Бориспільська міськрайонна філія інформує, що службою зайнятості впроваджено «Електронний кабінет безробітного», який прискорює доступ безробітних до послуг служби зайнятості та надає їм можливість отримати необхідну інформацію у дистанційному форматі.  Персональний кабінет доступний за посиланням: https://don.dcz.gov.ua/cabinet

12:30 21.04.2021

Анастасія Покозацька: «Зменшується кількість хворих на COVID-19 у селах ОТГ»

Головний лікар Щасливської медичної амбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька  20 квітня повідомила довгоочікувану новину: захворюваність на COVID-19 у селах ОТГ пішла на спад.

10:40 20.04.2021