У Пристоличній ОТГ – велике прибирання

У теплі березневі вихідні комунальники Пристоличної сільської ради та  мешканці усіх сіл ОТГ активно розпочали  роботи з весняного благоустрою у рамках щорічної акції «За чисте довкілля».

12:54 29.03.2021

На базі Бориспільської БЛІЛ хочуть збудувати «Центр життя» за фінансового сприяння області

На базі Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування розглядають можливість створення «Центру життя». Відповідний проект презентували керівники Бориспільської громади в Київській облдержадміністрації 25 березня, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

11:36 29.03.2021

У Бориспільському районі – 165 нових випадків COVID-19 за минулу добу, із них у Щасливому – 19

Захворювання на коронавірус виявили в 1139 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 25 березня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували у 53 дітей і 1086 дорослих.

14:53 26.03.2021

Зустріч із перевізниками у Київській ОДА

Роботу приміського пасажирського транспорту Київської області під час посилених карантинних заходів обговорили 25 березня  голова Київської ОДА Василь Володін і представники транспортних асоціацій, які представляють основних перевізників області.

12:21 26.03.2021