Привітання Миколи Каськіва з Днем медика та Святом Трійці

Пристоличний сільський голова Микола Каськів під кінець робочого тижня  особисто привітав усі медичні колективи закладів первинки сіл ОТГ із професійним святом, поздоровив працівників медичної сфери від імені виконкому та депутатського корпусу.

08:32 20.06.2021

Анастасія Покозацька про місію лікувати, перспективи сільської медицини, депутатство та особисте

ЛІКАРКА АНАСТАСІЯ. Бути головним лікарем в одному з кращих сіл Бориспільського району – Щасливому – місія не з простих, бо високі вимоги в місцевої громади. І взагалі в селах такі фахівці на виду,  до них народ придивляється, оцінює, працює «сарафанне радіо».  Але 33-річній  Анастасії Покозацькій, яка  завідує Щасливською медичною амбулаторією ЗПСМ і пунктом щеплення проти COVID-19 на території Пристоличної сільської ради, уже вдалося завоювати авторитет і отримати довіру  пацієнтів як сімейному лікарю та прекрасній людині. Під час весняного  карантину, коли у Щасливому було найбільше хворих у районі, її колектив добре справився з непростими викликами. Тепер достойно справляється зі зростаючими темпами вакцинації. Анастасія зізнається, що самостійно вдосконалюється як професіонал на різних онлайн-платформах для медфахівців, бо медицина – це її мрія з дитинства і головне покликання.

21:29 19.06.2021

Будинки на вулиці Погребняка: проблемні підвали і дахи та єдиний шлях до компромісу

Коротко про результати обстеження технічного стану проблемних багатоквартирних будинків у селі Чубинське, що на вулиці Погребняка, повідомив 18 червня голова спеціальної комісії, начальник УКБ Пристоличної сільської ради Олександр Дригота.

09:45 18.06.2021

Нарешті! Вперше у Пристоличній сільській раді зареєстровано народження дівчинки

Із 14 травня 2021 року Пристолична сільська рада здійснює реєстрацію актів цивільного стану. Відтоді зареєстровано народження сімох  хлопчиків і лише цього тижня – народження першої дівчинки.

08:52 18.06.2021

Ганьба! Дударківці  смітять безбожно

Представники Пристоличної сільської ради на території сіл Дударків і Займище системно взялися за вирішення давньої тамтешньої проблеми зі сміттям.

21:27 17.06.2021

Київщина: карантин послаблено, але не скасовано

На всій території України встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення підтримано і на обласному рівні Київською обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 17 червня 2021 року.

15:10 17.06.2021