Вуличним кашпо для квітів – сучасний вигляд

Старі вуличні металеві конструкції  для квітів, що встановлені поблизу зупинок та інших громадських місць, зокрема у селах Мала і Велика Олександрівка та Чубинське, цього тижня очікує оновлення.

08:52 04.06.2021

Підсумки зборів у Чубинському: обстеження технічного стану житлового фонду до 15 червня

02 червня на зборах із власниками житла у багатоквартирних будинках села Чубинське, окрум інших запитань, мешканка будинку 16 по вул. Погребняка Світлана Ковальова акцентувала увагу на тому, що їхнім будинкам по 40 років, вони перебувають у незадовільному технічному стані. А саме: потребують капітального ремонту дахи, у підвалах стоїть вода, недоглянуті під’їзди, мережі потребують оновлення тощо.

09:03 03.06.2021

Зустріч влади і громади в Чубинському: переваги ОСББ і особливості співфінансування

02 червня в залі Інституту розведення та генетики тварин ім. М. В. Зубця Національної академії аграрних наук України в селі Чубинське відбулася зустріч представників виконкому і депутатського корпусу Пристоличної сільської ради на чолі з сільським головою Миколою Каськівим із мешканцями багатоквартирних будинків, які не створили ОСББ.

08:20 03.06.2021

Великий захід  у Великій Олександрівці

1 червня у селі Велика Олександрівка відбувся святково-розважальний захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, де були присутні діти з кількох сіл Пристоличної ОТГ.

19:40 01.06.2021

Для села Дударків косіння трави – не проблема

У селах Дударків і Займище Пристоличної ОТГ з косінням трави добре справляються комунальники, а місцеве населення активно допомагає. Про це повідомив 1 червня Владислав Тесля, спеціаліст Пристоличної сільської ради.

18:07 01.06.2021

Кроки до вирішення проблем із сміттям на території сіл Дударків і Займище

Владислав Тесля, спеціаліст Пристоличної сільської ради, повідомив, що на території сіл Дударків і Займище активно триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами та локальними смітниками.

17:49 01.06.2021

Директорські лайфхаки: чому нинішні діти кращі за своїх батьків

Педагог і керівник, який незмінно очолює рейтинговий освітній заклад від моменту його відкриття в 1983 році, сам постійно вдосконалюється, а з ним і педагоги, і учні з року в рік підкорюють нові  вершини.

21:58 31.05.2021