«Жнива»: косіння трави і підживлення газонів

Із 07.00 щодня розпочинається робочий день для працівників, що займаються косінням трави, підживленням, підсівом і поливанням газонів у селах Щасливе та Проліски Пристоличної сільської  ради.

14:26 17.06.2021

Євро-2020: у Щасливому з’явилася фан-зона для перегляду футбольних матчів

Щоб не пропустити все найцікавіше та проникнутися футбольним духом Євро-2020, створено нову локацію під відкритим небом для громадського перегляду матчів  у селі Щасливе Пристоличної сільської  ради. Це лаунж-зона на великій галявині за приміщенням сільради, поблизу Щасливського НВК.

13:35 17.06.2021

Про темпи ремонту доріг загального користування місцевого значення на території сіл Пристоличної ОТГ

Із невідомих причин поки на тимчасову паузу департаментом регіонального розвитку Київської ОДА поставлене продовження ремонту доріг загального користування місцевого значення на території сіл Пристоличної ОТГ, які мали завершитися навесні цього року. Йдеться про нещодавно розпочатий поточний ямковий ремонт автошляхів обласного підпорядкування ТОВ «Спец Комплект Постач» на території сіл колишньої Великоолександрівської сільради.

09:51 16.06.2021

Шкільний випускний-2021 у Щасливому: красиве свято на стадіоні

Ситуація з COVID-19 в Україні та Пристоличній ОТГ стабілізувалася, вчителі вакцинувалися, тому нинішні випускники Щасливського НВК планують організувати свято на стадіоні. У адміністрації закаду підтвердили цю інформацію.

10:44 07.06.2021

У Пристоличній сільській раді збільшується кількість реєстрацій народження дітей

У Пристоличній сільській раді громадяни все частіше реєструють акти цивільного стану, зокрема одруження і народження дітей. Найактивніші мешканці села Щасливе. На другому місці – села колишньої Великоолександрівської сільради. Про це повідомила Галина Журавльова, секретар виконкому (керуюча справами).

22:18 06.06.2021

Із 7 червня – виплати матеріальної допомоги громадянам, які подавали заяви у травні

Із понеділка, 7 червня, розпочнуться виплати матеріальної  допомоги за травень на загальну суму 589 тис. грн із бюджету Пристоличної сільської ради згідно із заявами громадян у рамках програми «Турбота».

14:56 06.06.2021

Жителі приватного сектору в Чубинському нарікають на  проблеми з каналізацією

Жителі приватного сектору вулиць Вербицького і Бориспільської в селі Чубинське скаржаться на те, що, за їхніми словами, є грубі порушення у прокладанні каналізаційних мереж забудовником при зведенні  12-квартирного будинку на вул. Вербицького, 8.

10:21 06.06.2021

Ремонтуються дороги обласного підпорядкування у селі Чубинське

Виконується домовленість між департаментом регіонального розвитку Київської ОДА та Пристоличною сільською радою щодо продовження ремонту доріг загального користування місцевого значення на території сіл Пристоличної ОТГ, які мали завершитися навесні.

12:21 04.06.2021

Про дороги загального користування місцевого значення, які пролягають у межах Пристоличної ОТГ

Проблема поганих доріг для Пристоличної сільської ради є нагальною, але непростою для вирішення. Оскільки чималі відрізки автошляхів, які тривалий час перебувають у незадовільному стані, є обласного і районного підпорядкування.

10:05 04.06.2021