Із 14 травня реєстрація актів цивільного стану здійснюється Пристостоличною сільською радою

«Пристолична сільська рада з 14 травня 2021 року здійснює реєстрацію актів цивільного стану: народження, смерті, шлюби, – повідомила Галина Журавльова, керуюча справами (секретар виконкому). – Бориспільський міськрайонний відділ ДРАЦС, якому ми підпорядковані,  надав відповідне свідоцтво.

10:40 14.05.2021

Виготовлення робочої документації для реконструкції каналізаційної станції №3

Василь Дембіцький, перший заступник Пристоличного сільського голови, зустрівся з представником компанії-проектанта щодо внесення змін до виготовленого нею  проекту «Реконструкція каналізаційної насосної станції №3 по вул. Погребняка, 12 Б в с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області».

10:05 14.05.2021

Микола Каськів: «Наш пріоритет – не зупиняти процес будівництва садочка у Великій Олександрівці»

У четвер, 13 травня, відбулася робоча зустріч Пристоличного сільського голови Миколи Каськіва з головами правлінь ПрАТ «Агробудмеханізація» і ПрАТ «БКБМ» Володимиром і Ігорем Шалімовими –  представниками компанії-забудовника ясел-садочка у селі Велика Олександрівка.

21:16 13.05.2021

Особливості завершення нинішнього навчального року  та проведення випускних вечорів у Пристоличній ОТГ

Особливості завершення нинішнього навчального року та проведення випускних вечорів у Пристоличній ОТГ

Цьогоріч останні дзвоники для учнів закладів загальної середньої освіти Пристоличної сільської територіальної громади пролунають 28 травня у Дударківській ЗОШ І-ІІІ ст. і ОНЗ Щасливський НВК і 31 травня у Великоолександрівській ЗОШ І-ІІІ ст.

19:53 13.05.2021

Микола Каськів вказав на недоліки весняного благоустрою

12 травня Пристоличний сільський голова Микола Каськів провів робочу нараду з фахівцями Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку, керівниками комунальних служб, інспекторами відділу благоустрою та за участі депутатів.

17:50 12.05.2021

Реєстрація актів цивільного стану здійснюється Бориспільським міськрайонним відділом ДРАЦС

«На даний час Пристолична сільська рада, так як і Золочівська, поки не здійснює реєстрацію актів цивільного стану: народження, смерті, шлюбів, – повідомила 12 травня Галина Журавльова, керуюча справами (секретар виконкому). – Причина в тому, що Бориспільський міськрайонний відділ ДРАЦС, якому ми підпорядковані,  не надав відповідного дозволу, пояснюючи це тим, що ДП «Національні інформаційні системи» вимагає створення окремого юридичного органу – виконавчого комітету. Тобто потрібне додаткове свідоцтво до вже існуючого – Пристолична сільська рада. Хоча закон не зобов’язує це робити. Виконання цієї умови нині потягне за собою додаткове навантаження і час».

08:56 12.05.2021

У планах реконструкція приміщення старої медамбулаторії в адміністративну будівлю

Старе приміщення медичної амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Щасливе на вул. Лермонтова, 9 а планують переобладнати в адміністративну будівлю після введення в експлуатацію нової амбулаторії, що на вул. Лермонтова, 9.

21:56 11.05.2021

Обговорення питання реконструкції каналізаційної насосної станції № 3

Післясвятковий робочий тиждень у Пристоличній сільській раді розпочався з наради спеціалістів Управління капітального будівництва, ЖКГ та регіонального розвитку за участі сільського голови Миколи Каськіва, його першого заступника Василя Дембіцького та начальника фінансового Управління Галини Катруши.

19:06 11.05.2021