Про терміни оприлюднення рішень сесії

У відповідь на запитання у коментарях  на офіційній сторінці у Фейсбук на адресу Пристоличної сільської ради про причини затягування термінів оприлюднення рішення сесії щодо розподілу депутатських округів між депутатими, повідомляємо, що з боку сільської ради немає жодних порушень.

15:11 26.05.2021

Свято Останнього дзвоника у Щасливському НВК

Цьогорічне свято Останнього дзвоника у ОНЗ Щасливський НВК проводитися в карантинних умовах, тому кожен клас реалізовує індивідуальний сценарій. Традиційна загальношкільна урочиста лінійка вже залишилася в минулому.

07:38 26.05.2021

Микола Каськів про ремонт в освітніх закладах і 25 млн на будівництво садочка у Великій Олександрівці

Пристоличний сільський голова Микола Каськів 25 травня перед завершенням нинішнього навчального року, ускладненого тривалим онлайн і високою захворюваністю на COVID-19, заявив, що у такі складні часи завдання місцевої влади максимально дбати про освіту та здоров’я дітей об’єднаної громади.

22:31 25.05.2021

Якими будуть урочисті реєстрації шлюбів у Пристоличній сільській раді

Відомо, що колишня Щасливська сільська рада славилася на ввесь регіон неповторним і оригінальним проведенням урочистих церемоній одруження. Тому бажаючих побратися у Щасливому вистачало і серед місцевих пар, і серед закоханих із сусідніх сіл і міст. Схоже, популярність матиме продовження. Закон дозволяє реєструвати шлюб, незважаючи на місце прописки молодят.

20:41 25.05.2021

Сезон косіння трави в розпалі

Головне завдання у травні для працівників відділу постачання та господарювання УКБ Пристоличної сільської ради – це косіння трави. Про це наголосив начальник відділу  Уктам Мукумов.

17:24 25.05.2021