Грошові виплати з місцевого бюджету до Дня Перемоги

Пристолична сільська рада підготувала списки людей, які отримають матеріальну допомогу в рамках Програми «Турбота» з нагоди Днів пам'яті та примирення, присвячених вшануванню жертв Другої Світової війни, і Дня Перемоги (8, 9 травня).

15:13 05.05.2021

Шановна громадо! Христос Воскрес!

Сьогодні для  християн світле і радісне свято – Воскресіння Христове. Цей Великий день очищує наші душі, наповнює серця любов’ю, а думки – миром і сподіваннями.

07:18 02.05.2021

Завершився другий етап вакцинації на території Пристоличної сільської ради

Головний лікар Щасливської медамбулаторії ЗПСМ Пристоличної сільської ради Анастасія Покозацька  прозвітувала, що у місцевому пункті щеплення другий етап вакцинації від COVID-19  завершився 30 квітня.

18:43 30.04.2021

Увага! Грошова допомога інвалідам війни

У рамках Програми «ТУРБОТА - СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ» ПРИСТОЛИЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2021-2023 РОКИ, яка передбачає виплати громадянам у окремих випадках, що вказані в цьому документі, нині розпочалася фінансова підтримка інвалідів війни.

17:10 30.04.2021

УВАГА! Розпорядження про чергування у святкові дні 1– 4 травня

Відповідно  пп.20 п.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою швидкого реагування у вирішенні проблемних питань у   святкові  дні  під  час  Великодніх свят, Травневих свят  (День праці) призначено відповідальних осіб і встановлено чергування у святкові дні 1,2,3,4 травня 2021 р. на території Пристоличної сільської ради.

12:23 30.04.2021

Микола Каськів: «Карантин не зупинив будівництво садочків у наших селах»

Незважаючи на жорсткі карантинні обмеження у березні-квітні цього року, будівництво соціальних об’єктів на території Пристоличної сільської ради не припинялося. Зокрема спорудження двох ДНЗ триває навіть із випередженням графіків. Про це 30 квітня повідомив Пристоличний сільський голова Микола Каськів.

12:10 30.04.2021

Микола Каськів про дотримання карантинних обмежень на території Пристоличної ОТГ під час травневих свят

Пристолична сільська рада після подолання одного з найвищих  рівнів захворюваності на COVID-19 у Бориспільському районі поступово повертається до звичного графіка життєдіяльності, але в умовах адаптивного карантину.

17:21 29.04.2021

До уваги громади !!!

Доводимо до вашого відома Протокол наради під головуванням першого заступника голови Київської області державної адміністрації

15:25 29.04.2021